POZNAJ EBOOK SUPER BRAND:
od idei do kreatywnego biznesu

IDEA

Idea, czyli pomysł na biznes, pasję, hobby, pomysł na życie. 

Ten podręcznik jest przewodnikiem po tym, jak sprawić, aby idea, która pojawia się w naszej głowie, miała szansę przerodzić się w coś więcej. Pomysł na biznes to dopiero początek. Od ciebie zależy czy i w jaki sposób zaczniesz go realizować i czy przerodzi się on w pomysł na kreatywną pracę. 

O CZYM?

W podręczniku nie brakuje konkretnych przykładów tego, jak stawiać kolejne kroki w tworzeniu swojej marki i jak budować strategię brandingową. Patrzymy na marki z sektora mody, beauty, artystycznego, lifestylowego, a także na marki osobiste, które po prostu robią to dobrze. 

DLA KOGO?

To podręcznik dla każdego, kto szuka inspiracji, motywacji, ale przede wszystkim konkretnych odpowiedzi na to, jak stworzyć solidne podstawy marki. To też podręcznik dla tych, którzy już prowadzą swój biznes, ale coś nie idzie tak, jak sobie zaplanowali. 

Podręcznik został napisany tak, aby dotrzeć do osób z szeroko pojętej branży kreatywnej. Podajemy różnorodne przykłady i nie skupiamy się tylko na jednej dziedzinie. Napisaliśmy go dla twórców marek, dla artystów i dla osób, które chcą rozkręcić markę osobistą. 

SUPER BRAND został stworzony z myślą o osobach, które nie pracują na co dzień w brandingu. Jeśli masz pomysł, ale czujesz, że zbudowanie konkretnej strategii brandingowej jest dla ciebie wyzwaniem, to SUPER BRAND jest właśnie dla ciebie. 

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? ODPOWIEDZI NA WAŻNE PYTANIA!

  •  jak przekształcić pomysł na biznes w pomysł na markę, która jest podstawą dobrze prosperującej działalności?
  •  jak określić sens i cel tworzenia marki? jak stworzyć solidną misję i wizję marki
  • jak zdefiniować grupę odbiorców? jakie czynniki mogą ją zawęzić lub poszerzyć?
  • jak zbudować efektywną identyfikację wizualną? czym jest dobre logo i chwytliwa nazwa? czy kolory w marce mają znaczenie? czy można zbudować identyfikację marki samemu?
  • jak komunikować się z klientem? jakiego języka używać, jak tworzyć spójny tone of voice marki
  • dlaczego content ma moc, jak nad nim pracować, co się klika na Instagramie i czy warto eksperymentować z treściami na social mediach? 
  • czy storytelling rzeczywiście ma znaczenie? jak opowiadać historie, które chce się śledzić? jak znaleźć pomysł na dobrą opowieść?

Na koniec każdego rozdziału znajdziesz podsumowanie z najważniejszymi treściami z rozdziału oraz ćwiczenia, które pomogą ci zamienić pomysły w konkretny plan działania.

Na samym końcu podręcznika znajdziesz listę przydatnych narzędzi i aplikacji, które pomogą ci w codziennej pracy.

SPIS TREŚCI 

146 STRON

Jeszcze się wahasz? Pomysły są po to, aby je realizować

Shopping Cart