szkolimy branżę kreatywną

NOWY KURS ONLINE

Kaligrafia Nowoczesna

idealny pomysł na prezent!

To nasza nowość – kurs stworzony przez Monikę @m.kaligrafia wprowadzi cię w inspirujący świat odręcznego pisania. To doskonały kurs, aby rozwinąć swoją estetykę, uwrażliwić się na piękno, wypracować nową umiejętność, a przy tym zrelaksować się przy manualnej czynności, jaką jest sztuka kaligrafii. 

PREZENTY DLA KREATYWNYCH

VOUCHER na dowolne szkolenie online lub VOUCHER na kurs z naszej oferty (KALIGRAFIA, TRENDWATCHING, SZTUKA KOLAŻU)

KARTY KOLORYSTYCZNE DLA KREATYWNYCH

Wiedzę o kolorach połączyłyśmy z praktycznymi kartami, które możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Karty kolorystyczne to produkt uniwersalny: edukacja, inspiracja, kreatywność i praktyczne zastosowanie w jednym!

KURSY ONLINE DOSTĘPNE BEZ LIMITÓW

KURS TRENDWATCHING

Kreatywny rozwój idzie w parze z nowymi umiejętnościami! Dowiedz się, jak czytać trendy, jak wykorzystywać tę wiedzę w pracy i na co dzień i czym różni się trend watcher od trend researchera!

Trendwatching to kurs online dla każdego, kto chce połączyć kreatywne myślenie z efektywnym i przemyślanym działaniem strategicznym. 

KURS SZTUKA KOLAŻU

Kreatywny kurs, które nauczy cię kreatywnej sztuki robienia kolażu w Canvie oraz kolażu analogowego. To połączenie wygody kursów online z manualnym rozwojem w świecie realnym! Doskonała propozycja dla każdego, kto chce wyjść poza ramy myślenia, nauczyć się kompozycji, kolorów i łączenia ze sobą elementów w małe dzieło sztuki!

EBOOK SUPER BRAND

To nasz absolutny bestseller, w którym zebrałyśmy wiedzę potrzebną do wystartowania z dobrze przygotowaną marką. Z tego ebooka dowiesz się jak podejść do brandingu i strategii, jakie są składowe dobrze zaplanowanej marki i jak je przełożyć na sukces twojego super brandu!

PRETALETTER

Zapisz się do newslettera

Shopping Cart