kreatywny rozwój i szkolenia

znajdź szkolenie social media, szkolenie marketingowe, szkolenie kreatywne jakiego potrzebujesz

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

To najbardziej potrzebne dzisiaj szkolenie social media. Instagram obiecuje powrót do promowania zdjęć, jednak nie ulega wątpliwości, ze content video to przyszłość social mediów. TikTok okazał się kolejną rewolucją dla twórców, dla odbiorców oraz dla marek i firm.

Na tym szkoleniu dowiesz się jak dzisiaj działają dwie najważniejsze platformy społecznościowe i jak wykorzystać ich potencjał!

DATA SZKOLENIA: 23 października

Proces kreatywny wpływa na nasze życie osobiste i zawodowe. Zrozumienie tego procesu i ćwiczenie umiejętności kreatywnego myślenia wpływa na poprawę efektywności, samopoczucia, rozwój intelektualny, emocjonalny oraz uwalnia twórczy potencjał. Właśnie w tym celu powstały nasze warsztaty: Kreatywność – techniki rozwoju własnego potencjału!

NOWA DATA: 22 października

NOWY KURS VIDEO

kreatywny rozwój idzie w parze z nowymi umiejętnościami! dowiedz się jak czytać trendy, jak zostać trendwatcherem i czym różni się trendwatcher od trendreserachera! Trendwatching – szkolenie online to kurs video dla każdego, kto chce rozwinąć kreatywne myślenie i działanie.

PIERWSZY RAZ U NAS?

KARTY KOLORYSTYCZNE

PRETACOLORS

Wiedzę o kolorach połączyłyśmy z praktycznymi kartami, które możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Karty kolorystyczne to więc produkt uniwersalny: edukacja, inspiracja, kreatywność i praktyczne zastosowanie w jednym.

PLAKATY PRETACOLORS

ITALIA

Zaproś lato i włoskie dolce vita do swojego domu i wybierz kolor, który najlepiej pasuje do jego wnętrza!

Kolory inspirowane Włochami i włoską kuchnią, retro dizajn, wyrazista typografia i przepis na to, jak za pomocą koloru przenieść się do krainy słońca i pięknych widoków. 

KURS SZTUKA KOLAŻU

kreatywne szkolenie, które odpowiada na pytanie: jak zrobić kolaż? w Canvie i za pomocą podstawowych narzędzi graficznego programu. kolaż cyfrowy i kolaż analogowy na jednym kursie. szkolenia pretacreate to wiedza połączona z przyjemnością i kreatywnym rozwojem!

VOUCHER NA PREZENT

imienny voucher na dowolne szkolenie online, ważny przez cały rok

EBOOK SUPER BRAND

Zapisz się do newslettera

Shopping Cart